MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 6002399
nr 600 2399
Karmstol
krom/skinn, 1950-tal, Lindqvist Verkstadsaktiebolag
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 september 2009
kl 18:15:43
100 kr
200 kr
300 kr